Aktualitet

Me një foto me vajzën, Basha uron mësuesit dhe nënën e tij për 7-Marsin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:17 - 07/03/21 |
Opi Nion

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zgjedhur një mënyrë të veçantë  për t’iu uruar festën e 7 marsit arsimtarëve dhe nënës së tij, mësuese në pension.

Në një status në rrjetet sociale kryedemokrati shfaqet me vajzën Viktorian, duke mbajtur një pankartë në duar ku shkruhet: “Gëzuar ditën e mësuesit”.

Krahas fotos ai shkruan: Nga zemra ju urojmë bashkë me Viktorian të gjithë mësuesve të Shqipërisë (edhe nëna Zikut) Gëzuar 7 Marsin!

Pas