Aktualitet

“Më morën peng 20 veta”, vëllai i Fabio Dushkut-Kozakut: Nëse do takim…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:24 - 26/09/21 |
Opi Nion

Vijon debati mes Kozak Braçit që njihet si “Mbreti i Instagramit” Daniel Dushku, vëllai i Fabio Dushkut i cili pak ditë më parë bashkë me tre persona të tjerë e mori peng e dhunoi dhe e detyroi të fyente veten.

Nëpërmjet një videoje, Dushku thotë se nuk janë përdorur thika apo pistoleta nga ana e tyre kur morën peng Kozakun, por pranon se i “kanë dhënë vetëm ca shpulla”.

“Jo 8 makina, jo 30 vetë. Nuk ka lidhje fare. Kemi qenë katër veta, të kemi marrë të kemi futur në makinë, të kemi fut ca shpulla, për arsye se na ke shajt familjen. Boll i gënjeve njerëzit majtas djathtas, kalamajtë aty, jo po më kanë ardhur 20 veta me pistoletë me thikë. Nuk ka pas lidhje fare as pistoletë, as thikë. Se ne s’përdorim thikë e pistoletë te ty. Ti s’je, ti je thjesht për ca shpulla. Në qoftë se do noj takim, di ku të flasësh, ku të marrësh në telefon. Ku të duash ti. Në rregull? E boll i gënjeve njerëzit”, shprehet Dushku. / Opinion.al

Pas