Aktualitet

“Me bereqet qoftë ky sezon”, Meta poston foto mes vreshtit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:25 - 29/08/21 |
Opi Nion

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zgjedhur natyrën për të kaluar këtë të dielë.

Në rrjetet e tij sociale Meta ka ndarë një foto në një vresht rrushi.

Presidenti shprehet se vreshtarët janë gati të vjelin prodhimet e tyre duke uruar bereqet për sezonin e ri.

“Vreshtarët janë gati të vjelin prodhimet e tyre. Me bereqet dhe mirëqenie qoftë ky sezon për ta!”, shkruan Meta në postimin e tij në “Facebook”./Opinion.al

Pas