Aktualitet

Me antiplumb në Kosovë? Përgjigjet Rama: Ua provoj me qejf


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:20 - 30/06/20 |
Al Do

Vizita e kryeministrit Rama dje në Kosovë u shoqërua edhe me aludime se ai mund të kishte të veshur një jelek antiplumb gjatë takimeve me liderët politikë.

Në konferencën e sotme për media para udhëtimit për në Tiranë, kryeministri Rama u pyet nga gazetrët nëse ai vërtetë kishte veshur një jelek antiplumb dhe nëse po nga kush ruhej.

Rama e mohoi një gjë të tillë dhe tha se do të ishte i gatshëm edhe t’ja provonte gazetarëve një gjë të tillë.

Edi Rama: Kur dje apo sot?

Gazetarja: Dje…

Edi Rama: Dje s’ua provoj dot, sot ua provoj me qejf. Ju e dini që s’e kam problem trupin tim. E kam provuar në kohë të padyshimta.

Aman me leni kur të shkoj në Tiranë që të dëgjoj këto. Mos më sillni këtu lajme nga puseta e Saliut. Me anti-plumb, futja kot! /Opinion.al

Pas