Aktualitet

Mbytet në rezervuar 58-vjeçari në Devoll, dyshohet për infarkt


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:19 - 06/03/21 |
Opi Nion

Një person është gjendur i mbytur në rezervuarin e Koshnicës.

Bëhet me dije se personi i mbytur është një mashkull i moshës 58-vjeçare, identiteti i të cilit ende nuk dihet.

Ndër të tjera mësohet se ai vuante nga zemra dhe dyshohet që i ka rënë infarkt gjatë futjes në rezervuar.

Sipas News24, viktima dyshohet se është personi që kishte marrë me koncesion rezervuarin. Policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave./Opinion.al

Pas