Aktualitet

Gazetarja humbi të atin në aksidentin në Rrogozhinë: Pse ike o ba pa mua


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:53 - 06/03/21 |
Opi Nion

Tre persona kanë humbur jetën në aksidentin e rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm në Rrogozhinë.

Njëri nga viktimat i cili dhe ka humbur jetën në vendin e ngjarjes ka qenë oficeri i burgut të Peqinit  Tonin Mhilli, 58 vjeç.

Mësohet se Tonin Mhilli është babai i gazetares Valbona Mhilli. Gazetarja ka bërë një dedikim të ndjerë  në rrjetet sociale, për të atin që tashmë nuk jeton më.

“Pse ike u ba pa mua. Pse e doje punën më shumë se ne o ba? Pse o komisari i jetës sime, o dashuria ime, o dritë, o jeta ime, i le ëndrrat në mes, o ba çohu,” shkruan gazetarja e Report Tv, teksa poston edhe një video me babanë e ndjerë./Opinion.al

Pas