InstaBIZ

Mbyllet nesër sondazhi i femrave seksi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:45 - 17/11/15 |
root

Do të mbyllet nesër sondazhi i femrave seksi, që Opinion. Al ka lançuar prej disa ditësh. Në vend të parë vazhdon të kryesojë me 1031 vota këngëtarja seksi, Çiljeta Xhilaga ndërkohë që vendi i dytë dhe i tretë deri në momentet që flasim, mbetet brenda familjes Vjollca.

Marina ka 685 vota kundrejt 562 votave të Luana Vjollcës. Ilda Bejleri ndodhet në vend të katërt, ndërkohë këngëtaret Elvana Gjata dhe Enca Haxhia, mbajnë përkatësisht vendin e pestë dhe të gjashtë.

Jeni ende në kohë për të votuar të preferuarën tuaj.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas