Aktualitet

Mbledhja me ministrat, Rama: Vijojmë dhe sot, analiza e 2022 na bën optimistë për 2023Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:35 - 05/01/23 |
Opi Nion

Mbledhja e kryeministrit Edi Rama me ministrat do të vijojë edhe këtë të enjte. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Rama në një postim në rrjetet sociale.

Kreu i qeverisë shkruan se analiza e detajuar e 12 muajve të shkuar i bën optimistë për 2023-shin, por gjithashtu sipas Ramës i jep mundësinë qeverisë për një reflektim të dobishëm mbi çdo sektor.

“Vazhdojmë edhe sot diskutimin maratonë të fillimvitit, ku analiza e detajuar e 12 muajve të shkuar na bën shumë optimistë për 2023-shin, po na jep edhe mundësinë e një reflektimi shumë të dobishëm mbi çdo sektor”-shkruan Rama.

Pas