Aktualitet

Mbi “Land Rover”, ja fotoja e 22-vjeçares dhe 2 italianeve para aksidentit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:32 - 26/08/21 |
Opi Nion

Është publikuar në rrjet fotoja e 22-vjeçares Rexhina Çelhaka, drejtuese e mjetit Fuoristradë tip “Land Rover”, që shkaktoi aksidentin tragjik me pesë të vdekur në Qafë Muzinë këtë të enjte.

Në foto shfaqet 22-vjeçarja, bashkë me dy vajzat italiane, Anna Cascavilla, 23 vjeçe, dhe Giulia Parimi, 22 vjeçe, banuese në Itali, me të cilat ndodhej në mjet, kur ndodhi aksidenti.

Fotoja është publikuar në rrjetet sociale nga 23-vjeçarja italiane, Anna Cascavilla, ku shihen tre vajzat mbi mjetin “Land Rover”. Fotoja e tre të rejave është publikuar 22 orë para se të ndodhte aksidenti.

foto galeri

Pas