Sociale

Matura/ Publikohen notat e provimit të Gjuhë-Letërsisë


               Publikuar në : 21:53 - 25/06/19 |
Opi Nion

Janë publikuar notat e provimit të dytë të Maturës Shtetërore 2019, atij të Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë.

Notat janë publikuar në faqen zyrtare të Qendrës së Shërbimeve Arsimore brenda afatit prej 15 ditësh pas përfundimit të provimit, ashtu siç parashikohet dhe në ligj.

Maturantët mund ti gjejnë edhe KËTU./ Opinion.al E.Xh.

Pas