InstaBIZ

Marina xheloze për Getin, se lë vetëm as në koncerte


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:41 - 26/11/15 |
root

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë tashmë bashkë, ndonëse asnjëri prej të dyve nuk e bën publik lajmin e lidhjes.

Cifti është fotografuar bashkë në shumë dalje publike, por thuhet gjithashtu se Marina e shoqëron Getin në shumë prej mbrëmjëve të tij koncertore.

Mesa duket biondja seksi ndihet e “kërcënuar” e fansat e Getit, që për hir të së vërtetës janë të shumta.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas