InstaBIZ

Rita Ora e feston 25 vjetorin me Hamilton


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:00 - 26/11/15 |
root

Rita Ora sapo ka mbushur 25 vjeç dhe këtë ditë të rëndësishme të jetës së saj e ka festuar me miqtë e saj, përfshirë këtu edhe pilotin e Formula 1, Lewis Hamilton.

Ata janë fotografuar në Londër, ku kanë nisur edhe thashethemet e para se mes tyre mund të ketë filluar një romancë dashurie.

Deri tani nuk kemi asnjë lajm të konfirmuar një marrëdhënie dashurie mes të dyve.

Birthday girl: Rita Ora was celebrating her 25th birthday at Sexy Fish restaurant in London on Tuesday evening alongside a host of her famous friends Stopping by: Lewis Hamilton was one of the guests in attendance at the dinner

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas