InstaBIZ

Marina Vjollca mungon në program për shkak të GetoaritBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:58 - 16/09/15 |
root

Marina Vjollca ka munguar në programin “Procesi i Sportiv”, dhe arsyeja është udhëtimi që ajo ka zgjedhur të bëj me të dashurin e saj, Getoar Selimi. Burime shumë të afërta të çiftit kanë deklaruar se ata kanë shtegtuar së bashku në Republikën Domenikane pikërisht në Punta Cana, madje thuhet gjithashtu se u përcollën në aeroport nga Luana Vjollca, motra e Marinës. “Marinari i krejt Marinës”, Getoar Selimi e ka Marinën krejt për vete, madje larg vëmendjes mediatike.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas