InstaBIZ

Big Mama e dobësuar apo e fotoshopuar?!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:23 - 16/09/15 |
root

Në rast se këto fotografi nuk do ti gjenim të postuara në profilin e saj në Facebook, nuk do ta besonim që kjo është këngëtarja nga Maqedonia, Besjana Kasami e njohur si Big Mama. Fotografi Veton Osmani e ka fotoshopuar në maksimum këngëtaren (e cila shquhet për kilet e tepërta) dhe e ka bërë të duket si Marilyn Monroe. Mesa duket edhe Big-u ka vendosur të provojë edhe ajo njëherë në jetë ndjesinë e të qënit si ikona seksi Monroe. Po a është i drejtë gjithë ky transformim?! Ju si mendoni, se ne për hir të së vërtetës na duket pak i tepruar…

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas