Kronikë

Makina përplaset me bordurën e rrugës, ndërron jetën një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:43 - 08/09/20 |
Al Do

Një aksident automobilistik i ka marrë jetën sot një personi.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Piqeras në Himarë, ku një automjet Ford me targa Durrësi është aksidentuar.

Sipas policisë mjeti ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurën anësore.

Si pasojë ka ndërruar jetë një burrë dhe dy persona të tjerë janë plagosur.

Viktima është 34-vjeç me iniciale A.A, ndërsa dy të plagosurit, shoferi dhe një tjetër pasagjer janë dërguar në spital. /Opinion.al

Pas