Kronikë

Makina përplas për vdekje qytetarin në rrugën Tiranë-Durrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:05 - 11/09/21 |
Opi Nion

Një qytetar ka humbur jetën pasi është përplasur nga makina në aksin rrugor Tiranë-Durrës.

Mësohet se viktima është rreth 60 vjeç dhe është përplasur nga makina në momentin që po kalonte rrugën.

Sipas informacioneve, makina tip “Ford”drejtohej nga 62-vjeçari A. A. Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë dhe po merret në pyetje lidhur me dinamikën e ngjarjes./Opinion.al

Pas