Kronikë

Makina del nga rruga në Gramsh, plagosen dy personaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:22 - 27/06/22 |
Opi Nion

Një tjetër aksident është regjistruar ditën e sotme. Një automjet ka dalë nga rruga në Gramsh pranë fshatit Kushovë, ku si pasojë ka mbetur të plagosur dy të rinj.

Sipas informacioneve, të plagosurit janë një vajzë dhe një djalë, të cilë fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën.

Ndëkrohë, autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas