Kronikë

Makina del nga rruga dhe përplaset me murin, 3 të plagosur në DurrësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:36 - 30/06/22 |
Opi Nion

Tre persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur sot në zonën e quajtur “4 rrugët”, Fllakë.

Paraprakisht bëhet e ditur se shtetasi M. Ç., 25 vjeç, ka humbur kontrollin e automjetit që drejtonte dhe është përplasur me murin rrethues të një magazine.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar shoferi dhe pasagjerët në mjet, shtetasit E. D. dhe I. M., të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Rreth orës 11:40, në zonën e quajtur “4 rrugët”, Fllakë, shtetasi M. Ç., 25 vjeç, ka humbur kontrollin e automjetit që drejtonte dhe është përplasur me murin rrethues të një magazine.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar shtetasi M. Ç. dhe pasagjerët në mjet, shtetasit E. D. dhe I. M., të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”,-njofton policia./Opinion.al

Pas