Aktualitet

Majlinda Bregu, kur fytyra tregon gjithçka


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:24 - 10/11/15 |
root

“Kur fytyra jote tregon gjithçka”. Kjo foto dhe komenti poshtë saj kanë qenë të vetmet komente që Kryetarja e Komisionit të Integrimit në Parlamentin shqiptar. ka postuar në Instagram menjëherë para publikimit të progres raportit. Ta quajmë të mirë nga hiret e ekspozuara të ish ministres këtë raport? Apo të keq për shkak të një trishtimi që duket se ka përfshire zonjën Bregu? Foto është shkrepur në Bruksel ku Majlinda Bregu ndodhet si pjesë e delegacionit shqiptar. Për momentin kjo foto është reagimi i vetëm i opozitës për progres raportin.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas