Aktualitet

Deputetët e PS: Boll më me “impulse” në Qeveri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:45 - 10/11/15 |
b.f

TIRANE- Dorëheqja e Ministrit të Drejtësisë, Nasip Naço dhe mundësia e ndryshimeve të tjera në kabinetin qeveritar që mund të pasojnë largimin e Naços ka ngjallur reagime të ndryshme në korridoret e Kuvendit. Për deputetin socialist Bashkim Fino Qeveria nuk ka nevojë për impulse të reja pasi në këndvështrimin e tij ky kabinet ka bërë punë të lavdërueshme. Alfred Peza po ashtu tha se ardhja e Manjanit në krye të drejtësisë është impuls i mjaftueshëm për rifreskimin e Qeverisë. /tvklan/

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas