Aktualitet

Manjani: Do jem agresiv me axhendën e reformave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:14 - 10/11/15 |
b.f

TIRANË- Ylli Manjani është në pritje të dekretit të Nishanit për të hyrë në zyrën e ministrit të Drejtësisë. Sakaq gazetarët tashmë i drejtohen si ministër. Duke dalë nga Kryesia e Kuvendit, ku ka takuar kryeparlamentarin Meta, Ylli Manjani u shpreh se “po punojmë për të marrë nisma shumë të forta antikorrupsion”. Sakaq i pyetur për kritikat e herëpashershme që i ka bërë Ramës, tha se “jemi në krah dhe ne një axhendë agresive reformash, jemi në mes të punës dhe kemi shumë punë për të bërë”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas