Aktualitet

Patozi: Nga dje Qeveria ka një tjetër Kryeministër!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:40 - 10/11/15 |
b.f

TIRANË- Deputeti Astrit Patozi, la të kuptohej se për përbërjen e kabinetit qeveritar vendos Ilir Meta dhe jo Rama. Teksa dilte nga Kryesia e Kuvendit ai u pyet për ndryshimet në kabinetin qeveritar të përfaqësuesëve të Lëvizjes Socialiste për Integrim. “Provojnë se Qeveria ka një tjetër Kryeministër prej ditës së djeshme”, u shpreh Patozi.

Sakaq ministri i ri i Drejtësisë, Ylli Manjani i cili ka patur një takim me kryeparlamentarin Meta në zyrat e Kryesisë së Kuvendit është shfaqur shumë i impenjuar dhe i fokusuar tek puna që e pret sa nuk ka preferuar të humbasë asnjë moment qoftë edhe duke folur me gazetarë./tvklan/

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas