Sociale

“Ma copëtove zemrën”, aktori i prekur për humbjen e mikut të tij në Nju Jork Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:13 - 07/08/22 |
Opi Nion

Aktori Irgen Çela është shprehur i lënduar nga humbja e mikut të tij Florind Belliu, i cili ndërrroi jetë duke u hedhur nga kati i gjashtë i banesës në Nju Jork, ndërsa më parë kishte hedhur edhe bashkëshorten.

Përmes një publikimi në rrjetet sociale, Çela shkruan: “Ma copëtove zemrën shoku im i shtrenjtë. Nuk e besoj që ike kështu bashkë me Ornelën. Nuk më besohet që po bëj këtë status për ty. Je i ngulitur në mendjen time dhe zemrën time për gjith ato kujtime të bukura që kemi bashkë dhe pasionin që ndanim për aktrimin. Ju shkoftë Shpirti në paqe të dyve shoku im i shtrenjtë dhe Zoti i dhëntë forcë familjes tënde në këto momente të vështira”.

Kujtojmë se Belliu ishte gjithashtu actor dhe jetonte prej vitesh në SHBA. Çifti kishte dy fëmijë të mitur./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Irgen Çela (@cela_irgen)

Pas