Aktualitet

Të hënën protesta për Jonadën, Berisha: Mbështetje të plotëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:16 - 07/08/22 |
Opi Nion

Kreu i PD Sali Berisha ka shprehur mbështetjen e tij për protestën që do të mbahet nesër, pas vdekjes së 7-vjeçares Jonada Avdia.

Përmes një publikimi në Facebook, dhe një baneri ku kërkohet largimi i ministrave Çuçi e Kumbaro si dhe Drejtorit të Policisë Nano, Berisha kujton protestën e nesërme, por nuk bën në fakt me dije nëse edhe ai do të jetë pjesë e saj. “Nesër qytetarët në protestë. Mbështetje të plotë protestës së tyre”, shkruan Berisha./Opinion.al

 

Pas