Në Opinion

Lulzim Basha sonte në “Opinion”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:25 - 28/05/20 |
el ida

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të jetë sonte i ftuar në emisionin “Opinion” për të folur lidhur me zhvillimet e fundit politike.

Përballë gazetarit Blendi Fevziu dhe një paneli analistësh, kryedemokrati do të komentojë ndër të tjera zhvillimet politike, reformën zgjedhore, prishjen e Teatrit Kombëtar dhe marrëdhëniet me Presidentin, Ilir Meta.

Për këto dhe më shumë, sonte ora 21:00, Lulzim Basha në Opinon!/Opinion.al

Pas