Etiketë: gazetari

Dialogu për takimin/ Zbulohet negociatori i PD-së me PS-në

Lulzim Basha sonte në “Opinion”

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të jetë sonte i ftuar në emisionin “Opinion” për të folur lidhur me zhvillimet e fundit politike. Përballë gazetarit Blendi Fevziu dhe një ...

Faqe 1 nga 3 1 2 3