Emisionet

Lulzim Basha përballë gazetarëve sot në “Opinion”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:53 - 01/04/21 |
Opi Nion

Lideri i opozitës Lulzim Basha është i ftuar sot në mbrëmje në  emisionin “Opinion”.

Basha përballë gazetarëve do t’ju jap përgjigje pyetjeve për fushatën zgjedhore, kandidatët për deputet zonat dhe përballjet me të nxehta, raportet me aleatët por dhe kundërshtitë me mazhorancën.

Për këto dhe shumë të tjera ndiqeni sot në “Opinion” kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha në orën 21:00./Opinion.al

Pas