InstaBIZ

Luana feston sot 30-vjetorin, Marina i bën urimin më të veçantë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:58 - 02/09/21 |
Opi Nion

Moderatorja Luana Vjollca feston sot 30-vjetorin.

Në mes të qindra urimeve Luana ka marrë një urim të veçantë nga motra e saj Marina Vjollca.

“Happy birthday to a sister who has the best sister in the world! Lumturine e botes te uroj Luanesha jone! Te dua pafund ‘, ka shkruar Marina krahas fotos së bashku me Luanën.

Përsa i përket jetës së saj profesionale, Luana ka qëndruar e heshtur dhe ende nuk ka zbuluar se me çfarë do të angazhohet gjatë sezonit të ri televiziv./Opinion.al

Pas