InstaBIZ

Lorik Cana bëhet babaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:29 - 23/09/15 |
root

Kapiteni i kombëtares Lorik Cana është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Monica ka sjellë në jetë një djalë. Vogëlushi  ka lindur i shëndetshëm dhe i ka gëzuar të gjithë. Në ndeshjen me Serbinë do të kemi një tifoz më shumë kuq e zi, që i shtohet Kombëtares. Ne i urojmë të voglit jetë të gjatë dhe të lumtur!

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas