InstaBIZ

Lolita tallet me Riselda Sejdinë, ja si përgjigjet ajo


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:08 - 13/11/15 |
root

Faqja në Facebook “Lolita” ka bërë një status ironik për balerinën Riselda Sejdia. Lolita shkruan kështu në statusin që e revoltoi shumë Riseldën.

“Miq dhe armiq!Burri im vërtet është 70 vjec, ama kur vesh ato rrobat e shtrenjta, kur bën foto me fotoshop, prapë 70 vjeç duket.Ma dini për faleminderit që po ju dedikoj këtë status nga dhoma ime luksoze në Vaqarr, ku një natë kushton 2135 €.Unë flas në gjuhën e artit, po ju nuk e kuptoni dot.Dr. Lolita”.

Reagimi i Riseldës përveçse ka qenë me rimë, ka qenë dhe shumë i ashpër për këtë faqe publike.

 

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas