Aktualitet

Live/ Shqyhet dera, mbështetësit e Berishës hyjnë në selinë e PD


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:30 - 08/01/22 |
Opi Nion

Është shoqëruar me tensione protesta e thirrur nga ish-kryeministri, Sali Berisha para selisë blu.

Mbështetësit e Berishës kanë hyrë brenda selisë së Partisë Demokratike, duke rrëzuar dyert e mbyllura të godinës së Partisë Demokratike.

Sikurse shihet në pamje ata kanë thyer xhamat dhe kanë shqyer dyert e ndërtesës së PD.

Pas