Aktualitet

LIVE/ Me maskë kundragaz, Sali Berisha hyn brenda selisë së PD


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:53 - 08/01/22 |
Opi Nion

Ish-kryeministri Sali Berisha me maskë kundragazi, është futur brenda selisë së Partisë Demokratike, i shoqëruar nga mbështetësit e tij.

Situata është kaotike në PD, teksa mbështetësit e ish-kryeministrit po thyejnë xhama, dyer e dritare, si dhe po përdorin edhe shkallë për të hyrë brenda selisë, në katin e parë e të dytë.

Ndërkohë në ambientet e PD është hedhur gaz për të shpërndarë protestuesit.

Pas