InstaBIZ

Linda Halimi : Bleona do arrij suksesin, punon shumë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:12 - 19/09/15 |
root

Këngëtarja Linda Halimi, e cila ka konkurruar këto kohë në talent show-n, “American Idol”, i ka dedikuar një status në Facebook koleges së saj, Bleona Qereti. Linda thotë se ajo punon shumë fort dhe se suksesin do të arrij shumë shpejt. Ja çfarë shkruan Linda:

“Ajo që unë si artiste vlerësoj më së shumti tek një artist tjetër është vetëbesimi edhe atëherë kur askush tjetër nuk beson në ty dhe ëndrrën tënde, ( meqë shumica nuk besojnë në ëndrrat dhe fuqine e tyre si pikë e parë). Këtë respekt unë ia dedikoj artistes shqiptare në Usa Bleonës.. Ajo është personi që për mendimin tim punon shumë ( duke marrë parasysh sa shumë punë kërkohet këtu në USA për pak dritë). Bravo, njerëzit e tillë herët a vonë arrijnë qëllimet e tyre.. Më besoni!!!!”

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas