InstaBIZ

Temperaturat e larta… vipat i rikthehen plazhitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:54 - 19/09/15 |
root

Temperaturat e larta kanë bërë që të gjithë ti drejtohen edhe njëherë bregdetit. Të njëjtën zgjedhje kanë bërë edhe personazhet publike shqiptare dhe të huaja. Ne i hodhëm një sy Instagrameve të tyre dhe zbuluam se ato ndodheshin…

Beyonce

Po kalon shumë ditë pranë bregdetit italian, sëbashku me familjen e saj. Ja tek e shohim në këtë foto që ka marrë shumë ngjyrë dhe me thënë të drejtën na bën të ndihemi xhelozë.

Nicole Shcerzinger

Nuk është larguar nga USA, por është duke shijuar ditët e nxehta dhe duke bërë plazh. Ajo duket e mrekulleshme pa make-up.

Emina Cunmulaj

Edhe modelja shqiptare, Emina Cunmulaj është duke kaluar fundjava buzë detit. E sapomartuara e cila çdo e ditë e më shumë surprizohet nga bashkëshorti i saj, ka marrë si dhuratë nga ky i fundit edhe një vend në këtë vend enigmatik… sigurisht buzë detit.

Lori Kaçka

Këngëtarja durrsake e cila jeton prej vitesh në Kosovë, Lori Kaçka është rikthyer në vendlindjen e saj, Durrës për të kaluar këto ditë të nxehta shtatori.

Agnesa Vuthaj

Modelja dhe stilistja e njohur nga Kosova, Agnesa Vuthaj na përshëndet nga Greqia. Ajo ka vendosur që këtë fundjavë ta kaloj në bregdetin fqinj.

Kallashi

E si mund ti kalonte këto ditë të nxehta në shtëpi Kallashi. Në Instagram ajo ka postuar këtë fotografi, teksa freskohet por edhe duke nxjerrë në pah hiret e saj.

 

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas