InstaBIZ

Libri i Rita Orës del nesër në shitje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:42 - 29/10/15 |
root

Portalet e huaja, kanë publikuar sot fotografi të fëmijërisë së Rita Orës, të cilat janë përdorur për librin mbi jetën e saj. Ky libër mbi jetën e këngëtares me origjinë kosovare, pritet të dalë nesër në shitje në Britani.Ndër të tjera, aty është edhe fotografia e lagjes dhe bllokut ku Rita ka pasur shtëpinë në Prishtinë. Ende nuk është konfirmuar nëse ky libër do të autorizohet nga Rita Ora, pasi nëna e saj Vera, ka thënë se Rita nuk ka asnjë lidhje me botimin e këtij libri.

Throwback picture: Posing with her sister Elena and father Besnik in a lovely black and white snap

Tough start: Rita explains that she ended up in care when she first arrived in the UK 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas