InstaBIZ

Beckham bën tatuazh vizatimin e Harper


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:30 - 29/10/15 |
root

Ish-futbollisti David Beckham, ka shtuar një tjetër tatuazh në trupin e tij. Beckham njihet për pasionin e tij për tatuazhet, dhe ka shumë të tilla në trup.  Së fundmi, ai ka bërë tatuazhin më të bukur, në dorën e tij të djathtë, duke  gdhendur një vizatim shumë simpatik. David ka vizatuar përjetë një prej “veprave” të vajzës së tij të vogël, Harper.

A growing collection: Joining the list of artwork adorning his body, the former England ace sported a fresh tattoo on the palm of his right hand - visible just above the Roman numeral inking from his Man Utd. days

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas