InstaBIZ

Tyga në 11 nëntor vjen në Shqipëri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:45 - 29/10/15 |
root

Reperi i famshëm amerikan, Tyga do të vijë në Shqipëri në 11 nëntor. Reperi nga Kalifornia, do të performojë në “Folie Terrace”, ku pritet të sjellë shumë atmosferë dhe muzikë të vërtet hip-hop. Tyga është krijues i një sërë hiteve si Hookay, Make it Work, Dope, etj, këngë me miliona klikime në You Tube. Ai është përfolur kohët e fundit edhe për lidhjen me vajzën e vogël të familjes Kardashian, Kylie Jenner. Thonë se 17 vjeçarja i ndjekë të gjitha debutimet e reperit dhe ku i dihet ndoshta vjen edhe në Shqipëri, për të parë performancën e tij në Tiranë.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas