Kronikë

Lezhë/ Me motor dhe skafandër, grabitet argjendariaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:39 - 17/08/22 |
Opi Nion

Një dyqan argjendarie është grabitur mbrëmjen e djeshme rreth orës 20:45 në rrugën Luigj Gurakuqi, në qytetin e Lezhës. Mësohet se autori me motor dhe skafandër ka hyr brenda dyqanit duke arritur të marr disa bizhuteri.

Pronari e ka ndjekur nga pas dhe është përplasur fizikisht me të, por pa mundur ta ndalojë. Ai ka njoftuar më pas policinë, e cila po punon për identifikimin e autorit duke kqyrur edhe kamerat e sigurisë./Opinion.al

Pas