InstaBIZ

Lë pas ndarjen me Bradley Cooper, Irina Shayk kapet mat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:18 - 21/11/19 |
el ida

Duket se Irina Shayk e ka lënë pas historinë plot polemika me Bradley Cooper pasi është fotografuar duke dalë nga hoteli Mercer në New York së bashku me një burrë misterioz.

Edhe pse ishte natë 33-vjeçarja kishte vendosur syze dielli, por nuk arriti tu shpëtojë syve të paparacëve.

Kujtojmë se supermodelja e njohur është ndarë prej pesë muajsh nga aktori Bradley Cooper. Në një intervistë për “E” Irina tha se do t’i duhej kohë të merrte veten nga ndarja ndaj ishte fokusuar plotësisht tek e bija, Lea De Seine. Ajo shtoi se për vajzën gëzon kujdestari të përbashkët juridike dhe fizike me ish-partnerin, të cilin e konsideroi një baba të mrekullueshëm./Opinion.al

Pas