InstaBIZ

Kylie Jenner habit me pamjen në “Coachella”


               Publikuar në : 19:39 - 14/04/19 |
xhu lia

ë festivalin e këtij viti në “Coachella” ka qenë edhe ylli televiziv Kylie Jenner. Ajo u shfaq në këtë event e shoqëruar nga partneri i saj, reperi Travis Scott.

Kylie ka tërhequr këtë vit vëmendjen e mediave për shkak të thjeshtësisë me të cilën është shfaqur në këtë event. Ajo kishte veshur një kostum ngjyrë blu dhe të bardhë, duke u pëlqyer sërish nga ndjekësit e saj.

Kujtojmë që vitin e kaluar Kylie u shfaq me një pamje mjaft ekstravagante me flokë ngjyrë blu dhe veshje që i ekspozonte format trupore./Opinion.al/

 

Pas