InstaBIZ

Këngëtarja e famshme pozon topless: Shumë vapë


               Publikuar në : 20:17 - 14/04/19 |
el ida

Jessie J, ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit pas lidhjes më të fundit romantike me aktorin Channing Tatum. Dhe sikur të mos mjaftonte kjo, këngëtarja e famshme ka pozuar së fundmi në Instagram, ku duket se ka hequr reçipetat për të shijuar një vakt ushqimi.

31-vjeçarja duket shumë në formë teksa si shkaktare kryesore të zhveshjes së saj, konsideron vapën.

Fotoja e fundit vjen pas një aventure të fundit meksikane me të dashurin e ri Channing Tatum, lidhja me të cilin duket se po bëhet më e fortë që kur u bë publike në tetor të vitit të kaluar./Opinion.al

 

Pas