InstaBIZ

Kylie Jenner dhe Jordyn Woods përballen në një festë,çfarë ndodhi mes tyre


               Publikuar në : 16:51 - 12/06/19 |
el ida

Kylie Jenner dhe Jordyn Woods janë takuar në ditëlindjen e mikeshës së tyre të ngushtë, e cila e organizoi festën e saj në një vend të vogël me rrethin e saj më të afërt.

Kjo është përballja e parë e ish-mikeshave të ngushta pas skandalit të tradhtisë dhe sipas një burimi për ‘E!News’ ato nuk e injoruan njëra-tjetrën, por u përshëndetën me një buzëqeshje të përzemërt e më pas të dyja vazhduan të festonin në kënde të ndryshme të ambjentit.

“Kylie nuk ka hatërmbetje ndaj Jordyn dhe sjellja e saj tregon maturi. Ajo do të evitojë sa më shumë dramat. Kjo nuk do të thotë që Kylie është gati ta falë, por në të njëjtën kohë nuk do të sillet keq me të në publik. Kylie do të ketë gjithmonë një vend në zemrën e saj për Jordyn”, ka thënë burimi.

Kujtojmë se Jordyn Woods u përfshi në një skandal tradhëtie me partnerin e Khloe Kardashian, motrës së Kylie Jenner. Lajmi kryesoi në mediat rozë për disa javë me rradhë, ndërsa miqësia mes dy vajzave thuhet se u ndërpre, pasi Kylie vendosi të mbante anën e motrës së saj./Opinion.al

 

Pas