Sport

Kush është Fiorela shqiptare, fizioterapistja seksi e Interit?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:46 - 24/10/15 |
b.f

 

Fiorela Mishka është një nga blerjet e reja të Interit. Në fakt nuk bëhet fjalë për blerje në fushën e lojës por një afrim në klinikën e fizioterapisë, ku Fiorela kujdeset për ata që do të jenë yjet e nesërm të Interit dhe futbollit italian. Ajo është 22 vjeç dhe ka përfunduar studimet për mazoterapi. Ndersa rezultatet e larta të arritura kanë bërë që të stafi mjekësor i Interit ta afrojë brenda kësaj skuadre.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas