Aktualitet

Elbasan, grabiti pensionet me kallash lodër, arrestohet autori


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:08 - 24/10/15 |
b.f

 

Marcelo Kuqja është ndaluar nga Policia e Elbasanit në dyshimin se ka grabitur në kërcënimin e një arme filialin e Postës së Elbasanit, nga ku ka marrë një shumë prej 15 milion lekësh. Kuqja u kap pasi bleu një automjet të tipit Benz në shifrën e 4 mijë eurove. Ngjarja ndodhi më datë 15 tetor, kur një grup personash nën kërcënimin e armëve, arritën që në mes të ditës dhe syve të pensionistëve që prisnin në radhë, të grabisnin paratë e tyre.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas