-Jetë dhe Stil

Disa objekte për ata që adhurojnë vjeshtën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:15 - 24/10/15 |
root

Filxhanet e çajit afër vetes

And the perfect mug to drink your cider from.

Bizhu me gjethe natyrale

A necklace made with an actual leaf.

Kapuçat që ju mbajnë ngrohtë

A cozy knit acorn cap to keep your head warm.

Trikot e ngrohta me gjethet e vjeshtës

And a sweater knit with a falling leaf design.

Një pikturë e printuar për në mur

An autumnal print to hang on your wall.

Dorezat e ngrohta

Gloves to wear when you go to the orchard.

Një tapet me imazhe vjeshtore

A tapestry to help you pretend that it's fall all year.

Një jastëk që të kujton planet për fundjavë

A pillow that knows your weekend plans.

Papuçet e ngrohta

And microwaveable "hot boots".

Një peshqir me imazhet e vjeshtës

A tea towel to dry off your fall produce.

Një mbrojtëse telefoni

A phone case decorated with a snugly-dressed coffee cup.

Dhe aksesorë me ngjyrat tipike vjeshtore

A purse fit for Halloween Town.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas