InstaBIZ

Kur George Clooney vodhi zemrat e të gjithë femrave me një fjali të vetme!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:31 - 15/10/18 |
b.f

George Clooney i ftuar në eventin “Power of Woman” të Variety, na bëri të gjithëve xhelozë për marrëdhënien e tij me bashkëshorten, Amal.

I ftuar për të prezantuar Emma Gonzales, aktori kur u ngjit në podium, u prezantua me fjalët: ”Përshëndetje, unë jam George, bashkëshorti i Amal Clooney”.

Pas duartrokitjeve dhe të qeshurave nga salla, vazhdoi: “Epo, e di se ç’kërkon kjo sallë”, duke nënkuptuar që e dinte që një prezantim i tillë, aq më tepër në një event ku flitet për fuqinë e grave, do kishte të tilla reagime.

Kush nuk do të donte një burrë si George!

Pas