Aktualitet

Kthehet në Tiranë Fleckenstein, takime ‘sekrete’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:33 - 22/10/15 |
b.f

TIRANË- Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenstein ka mbërritur sot në Tiranë. Ai ka takuar Metën, Tahirin dhe Gjoshën. Takimet janë zhvilluar me dyer të mbyllura, ndërsa pritet që nesër ai të ketë një konferencë për shtyp në zyrat e BE-së.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas