Sport

U17/Shqipëri-Zvicër, shqiptarët u bëjnë “gropën” shqiptarëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:35 - 22/10/15 |
b.f

 

Po luhet ndërkohë ndeshja Shqipëri-Zvicër për kualifkueset e Europianit U-17. Ekipi i të rinjve të Shqipërisë po humbet me rezultatin 2-0. Interesante është se të dy golat që ka pësur ekipi i Shqipërisë janë shënuar nga shqiptarë. Në fakt nuk janë autogola, por janë shënuar nga 2 shqiptarë që luajnë për ekipin e Zvicrës, përkatësisht Zeqiri dhe Kameraj. Ndoshta një ditë lojtarë që mund të veshin fanellën e Shqipërisë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas