InstaBIZ

Vipat shfaqen ndryshe në Facebook dhe TwitterBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:34 - 22/10/15 |
root

Të dyja janë rrjete shumë popullore sociale, por mes tyre padyshim që ka ndryshime. Në rast se në Facebook duhet të jesh më i rezervuar, pasi aty i ke miq familjarët, kolegët e të punës, etj në Twitter nuk ndodh kjo gjë. Madje thuhet se në Twitter njerëzit janë vetvetja… Për më shumë shihni fotot fantastike dhe shumë gazmore, që personazhet publik kanë postuar në profilet e tyre në këto rrjete sociale.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas