Te Fundit

Kryeministri Rama sonte në OpinionBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:21 - 22/10/15 |
b.f

TIRANE- Kryeministri Edi Rama do të jetë i ftuar sonte (e enjte) në emisionin Opinion. Lajmi është bërë i ditur nga drejtuesi i këtij emisioni Blendi Fevziu. Në një postim në Facebook dhe Twitter, Fevziu shkruan se “Kryeministri Edi Rama, sot 21:00 në Opinion. Bëhuni edhe ju pjesë e intervistes, dergoni pyetjen tuaj këtu.” Sapo statusi është postuar kanë filluar edhe pyetjet e para për Kryeministrin. Si gjithnjë në emision do të ketë hapësirë edhe për pyetjet e teleshikuesve.

Capture

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas